تلاش می‌کنیم از گروهمان در مسابقات قهرمانی آسیا صعود کنیم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون فوتبال، مریم ایراندوست درباره شرایط بازیکنان در آخرین اردوی آماده سازی پیش از اعزام به جام ملت‌های آسیا گفت: با توجه به اینکه هند میزبان جام ملت‌های آسیاست و برای تطابق آب و هوایی ما آخرین اردوی آماده سازی پیش از اعزام به جام ملت‌های آسیا را در کیش برگزار کردیم. البته دو ماه گذشته نیز تیم ملی فوتبال بانوان به مدت یک هفته به شکل ویژه میهمان سازمان منطقه آزاد کیش بود.

وی اضافه کرد: فضای و امکاناتی که در حال حاضر برای ما وجود دارد بسیار مطلوب و قابل قبول است و آن شادابی که نیاز داشتیم بازیکنان قبل از سفر داشته باشند، ایجاد شده است. فکر می‌کنم در گذشته یکی از چالش‌های بزرگ تیم ملی فوتبال بانوان این بود که امکانات مناسبی مهیا نبود. خوشحالم فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم پشت این تیم هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان تصریح کرد: ما در این اردو سعی در برطرف کردن نقاط ضعف تیم داریم. بحث هماهنگی تاکتیکی بازیکنان را مد نظر داریم. همچنین به مرور برنامه‌های نهایی خود تا پیش از شروع رقابتهای جام ملت‌های فوتبال آسیا در هند، می‌پردازیم و روز شنبه ۲۵ دی ماه عازم با پرواز اختصاصی عازم هند خواهیم شد.

ایراندوست افزود: با توجه به عدم بازی تدارکاتی و اینکه نزدیک به چهار و ماه نیم از مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا گذشته است. امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان بدهیم و روزهای درخشانی را در بمبئی پشت سر بگذاریم. خوشبختانه بچه‌ها در شرایط بدنی و روحی خوبی قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه تیم ملی فوتبال بانوان برای اولین بار است که در مسابقات جام ملت‌های آسیا حضور دارد، گفت: تیم ما اولین بار است در رقابت‌ها شرکت می‌کند و فکر می‌کنم این مسائلی که می‌گویند باید به جام‌جهانی برسیم، فشار را روی بچه‌ها زیاد می‌کند. به هرحال همه می‌دانیم که تیمی مثل چین پرافتخارترین تیم این مسابقات است و چین تایپه و هند هم شرایط بهتری نسبت به ما دارند، اما هم تلاش می‌کنیم تا از گروه‌مان صعود کنیم و بالاتر برویم.

ایراندوست در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با دعای خیر مردم و خانواده بچه‌ها نیز بتوانیم نتایج خوبی در جام ملت‌ها بگیریم و مردم ایران را خوشحال کنیم.

تلاش می‌کنیم از گروهمان در مسابقات قهرمانی آسیا صعود کنیم