رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور در زمان مقرر برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، محمد ابراهیم امامی اظهار داشت: با استعلامی که از سوی فدراسیون کشتی از دفتر ریاست جمهوری بعمل آمد، تاریخ حضور رئیس جمهور در گرگان با تاریخ برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، همزمان نیست. پیش از این در خبرها آمده بود که سفر رئیس جمهور به گرگان با برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی همزمانی دارد و احتمال به تعویق افتادن این مسابقات دور از ذهن نیست.

وی ادامه داد: رئیس فدراسیون کشتی بلافاصله پیگیری‌های لازم را از رئیس دفتر ریاست جمهوری انجام و پس از مذاکرات بعمل آمده مساعدت لازم در این زمینه انجام و همزمانی این سفر با رقابت‌های مذکور رفع شد.

امامی افزود: بدین ترتیب رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور طبق برنامه قبلی روزهای ۲۱ تا ۲۴ دی ماه در شهر گرگان برگزار می‌شود.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان استان گلستان، فدراسیون کشتی و هیأت کشتی استان این مسابقات که از اهمیت بسیار بالایی برای کشتی کشور برخورداراست و بعنوان اصلی ترین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی محسوب می‌شود در سطح مطلوبی برگزار گردد.

رقابت‌های کشتی قهرمانی کشور در زمان مقرر برگزار می‌شود