خلایی که هنوز در استقلال پر نشده است/ فاصله زیاد جانشین با قایدی

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از گذشت ۱۲ هفته از رقابتهای لیگ برتر، تیم استقلال با ۲۸ امتیاز بالاتر از پرسپولیس، سپاهان، آلومینیوم و دیگر تیم‌های حاضر در این مسابقات در صدر جدول قرار دارد و شاگردان مجیدی برای کسب این امتیازات، ۱۶ بار توپ را از خط دروازه حریفان خود عبور داده‌اند.

مهدی مهدی پور که سازنده‌ترین بازیکن استقلال در دیدارهای گذشته بود، مقابل فولاد با ثبت یک سوپرگل اصلی ترین نقش را در پیروزی در بازی داشت که فاقد صحنه‌های جذاب بود که این نخستین گل هافبک میانی آبی پوشان در این فصل بود.

مهدی پور پیش از این ۳ بار برای آبی پوشان گلسازی کرده بود و با گلی که عصر چهارشنبه به ثمر رساند تاثیرگذاری مستقیم روی گل‌های این تیم را به عدد ۴ رساند تا با این آمار در کنار کوین یامگا یکی از دو بازیکن تاثیرگذار استقلال در فاز حمله باشد.

کوین یامگا که کارش در استقلال را ضربتی و با ۲ گل در یک بازی آغاز کرد، با ۳ گل و یک پاس گل دیگر بازیکن تیمش است که مستقیم روی ۴ گل این تیم تاثیر گذار بوده تا او در کنار مهدی مهدی پور با تاثیر گذاری مستقیم روی نیمی از گل‌های استقلال نقشی مهم در جایگاه امروز تیم شان داشته باشند.

یامگا و مهدی پور در حالی در ۱۲ هفته هر یک با تاثیر گذاری مستقیم روی ۴ گل حرف اول را در استقلال می‌زنند که در دو فصل گذشته اعجوبه‌ای به نام مهدی قایدی این بار را بر دوش می‌کشید، با این توضیح که او در آمار گلزنی و گلسازی بسیار جلوتر از مهدی پور و یامگا قرار داشت.

تیم فوتبال استقلال در ادامه رقابتهای لیگ برتر روز دوشنبه ۱۳ دی و از ساعت ۱۵ در اراک به مصاف آلومینیوم می‌رود که این دیدار در چارچوب هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر است.

خلایی که هنوز در استقلال پر نشده است/ فاصله زیاد جانشین با قایدی