سیاه‌باز ادای دین به پرده آخر بود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، المیرا دهقانی بازیگر فیلم سینمایی سیاه باز درباره نحوه قبول این نقش اظهار داشت: وقتی فیلمنامه برایم فرستاده شد کار و نقش را دوست داشتم در ادامه با ترکیب حرفه‌ای بازیگران مواجه شدم و تصمیم گرفتم نقش را بپذیرم.

وی با بیان اینکه هر چه جلوتر می‌رفتیم کار در پروژه سخت‌تر می‌شد، افزود: در طول عوامل با یکدیگر مشورت می‌کردیم و هر روز بعد از آفیش همه گروه جمع می‌شدند و برای بهتر شدن کار روز بعد تلاش می‌کردیم. علی رغم پیش تولید کم کار تولید خوبی داشتیم.

سام قریبیان دیگر بازیگر این فیلم نیز با بیان اینکه به دنبال این بودیم که کار به نوعی ادای دین به پرده آخر واروژ کریم مسیحی باشد، گفت: سیاه باز بهترین فیلم برای رکب زدن است و حتی اسم فیلم حتی در ابتدا این نبود و سپس با نظر جمعی عوض شد.

شاهد احمدلو دیگر بازیگر سیاه‌باز نیز گفت: طبیعتا وقتی در فیلمی به ایفای نقش می‌پردازم سعی می‌کنم فقط یک بازیگر باشم. اما در این فیلم چون کارگردان فیلم اولی است سعی کردم فراتر از ایفای نقش به بهتر شدن فیلم و فیلمنامه کمکی هم کرده باشم.

به گزارش ایرنا، فیلم سینمایی سیاه باز با بازی هنرمندانی چون سام قریبیان، افسانه بایگان، شاهد احمدلو، مهدی کوشکی، المیرا دهقانی،علی رهبری، حامد بیسادی و آتیلا پسیانی بعد از اکران در سینماهای سراسر کشور به صورت آنلاین نیز اکران شده است.

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی حمید همتی و تهیه کنندگی علی قائم مقامی در خلاصه داستانش آمده است: سیاه باز فیلمی اجتماعی با موضوع بیت کوین است.

سیاه‌باز ادای دین به پرده آخر بود