پیشکسوتان سینما به جوانان مشاوره دهند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، سید مهدی جوادی در دیدار صمیمی با تهیه کنندگان آثار این بنیاد در جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: برای هم افزایی در آثار بنیاد سینمایی فارابی نیاز است تهیه کنندگان پیشکسوت سینما به تهیه کنندگان جوان مشاوره دهند و تجربیات خود را به آنها انتقال داده تا در جشنواره فیلم فجر شاهد حضور یکپارچه و درخشان فیلم‌ها باشیم.

جوادی با توجه به حضور پر رنگ بنیاد سینمایی فارابی در جشنواره فیلم فجر گفت: در فضای رسانه‌ای نیز در زمینه معرفی هرچه بهتر آثار همراه و پشتیبان دوستان هستیم تا فیلم‌ها را آنطور که شایسته هستند به مخاطبان معرفی کنیم.

پیشکسوتان سینما به جوانان مشاوره دهند

حبیب ایل‌بیگی سرپرست بخش فرهنگی بنیاد و معاون اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نیز در این نشست گفت: تنوع آثار فارابی در چهلمین جشنواره فیلم فجر یکی از اتفاقات مهم امسال است که هرکدام جنس خاص خود را دارا هستند، این تنوع آثار می‌تواند به سبد اکران کمک کند و مخاطبان متنوعی را جذب و به سینما بکشاند.

در این جلسه که با دعوت بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد، تهیه کنندگان سینما مجید برزگر، محمود بابایی، سیدصادق میرکریمی، عباس نادران و محسن صرافی حضور داشتند که در پایان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

بنیاد سینمایی فارابی در چهلمین جشنواره فیلم فجر با فیلم‌های دسته دختران به کارگردانی منیر قیدی، بدون قرار قبلی به کارگردانی بهروز شعیبی، نگهبان شب به کارگردانی سیدرضا میرکریمی، شادروان به کارگردانی حسین نمازی، لایه‌های دروغ به کارگردانی رامین سهراب و بیرو به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) حضور دارد.

پیشکسوتان سینما به جوانان مشاوره دهند