دبیرکل جبهه متحد زنان: مرحومه نوبخت منشاء خدمات بسیار ارزشمندی در سنگرهای مختلف بود

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرگزاری فارس، مرضیه وحید دستجردی دبیرکل جبهه متحدزنان ایران ضمن تسلیت درگذشت منیره نوبخت اعلام کرد که تقوای مثال زدنی، زی انقلابی، ساده زیستی و بی تکلفی مثال زدنی داشته و مراقبت خاصی از بیت المال مسلمین داشت. 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون 

مرگ موهبتی الهی است که بر اساس حکمت الهی بر قامت همه انسانها می نشیند. اما رحلت جانگداز و غروب زود هنگام آفتاب وجود دوست  بسیار ارزشمندمان، بانوی نمونه و عالمه، سرکار خانم منیره نوبخت در ایام منتسب به حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا س ، باعث تاثر و اندوه عمیق دوستان و جامعه زنان شد.

 بانوئی که سالها در کنارش از فیض وجودش برخوردار بودیم از این قفس تنگ دنیا به سوی معبود و خانه ابدیش شتافت و ما را در سوگی بس سنگین فرو برد.

خواهر گرانقدری که یکی از پیروان صدیق و محبان مخلص انقلاب و ولایت فقیه بود و عمر با برکت خود را در مسئولیتها ی مختلف بر اساس آموزه های دینی و اقتدا به اهل بیت علیهم السلام و ترویج معارف دینی سپری کرد.

 او عبدی صالح، آماده خدمت به انقلاب، مدیری توانا و صادق و درستکار و تجسم عینی واژگان و مفاهیم ارزشی بود.

این بانوی فرهیخته وانقلابی منشاء خدمات بسیار مهم و ارزشمندی در سنگر نمایندگی مجلس شورای اسلامی، وزارت آموزش وپرورش، شورایعالی انقلاب فرهنگی، ریاست شورای فرهنگی-اجتما عی زنان، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان زنان انقلاب اسلامی، جامعه زینب (س)، برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه جامعه زنان کشور شد . 

اخلاص و تقوای مثال زدنی، زی انقلابی، ساده زیستی و بی تکلفی، خودرا مدیون انقلاب و خون گرانقدرشهداء دانستن، مراقبت از بیت المال مسلمین، مردم داری و اهتمام به حل مشکلات و مسائل مردم، داشتن خلقی احسن در مواجهه با همکاران و افراد تحت مدیریت و اطرافیان، همه وهمه موجب گردیده بود ازایشان بانوئی در تراز انقلاب اسلامی شکل گیرد که قابلیت الگوگیری نسل جوان امروز ودغدغه مند را داشته باشد.

و امروز این بانوی پرتلاش خستگی ناپذیر چه آسان و راحت چشم از هیاهوی دنیا بست و با روحی پاک و قلبی با صفابه دیدار معبود شتافت. جبهه متحد زنان، این ضایعه دردناک و فقدان این خواهر دلسوز و انقلابی را به  خانواده محترمشان و جامعه سوگمند زنان ایران اسلامی تسلیت عرض مینماید ودر فراق ناباورانه رفتنش اشک و آهی به عمق جان بر رخسار دارد.

دعاهایمان را بدرقه راهش می‌کنیم و رجاء واثق داریم که این عبد صالح اجر زحمات بی دریغ خود را از خداوند کریم خواهد گرفت.

 از خداوند منان مسالت می نمائیم او را هم نشین اهل بیت (ع) و مورد شفاعت مادر عالم هستی خانم حضرت زهرا (س) قرار دهد.

 از خداوند مهربان تعالی روح همراه با آرامش معنوی را برای آن مهاجر الی الله و صبرجمیل واجر جزیل  برای خانواده محترم داغدار و دوستان و جامعه زنان مساله مینمائیم.

 


دبیرکل جبهه متحد زنان: مرحومه نوبخت منشاء خدمات بسیار ارزشمندی در سنگرهای مختلف بود