رئیس سازمان انرژی اتمی: هیچ سعادتی بالاتر از شهادت نیست

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش جمعه شب ایرنا، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در این یادداشت نوشت: در آستانه سالروز شهادت شهیدان مصطفی احمدی روشن و رضا قشقایی در مراسمی که برای بزرگداشت این دو شهید گرانقدر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(س) برگزار شد، شرکت کردم.

وی افزود: در ماه دی تعدادی از دانشمندان هسته‌ای ما از جمله شهید دکتر مسعود علی‌محمدی، مصطفی احمدی روشن و رضا قشقایی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

او ادامه داد: این شهیدان به واسطه نوع شهادت که در مسیر توسعه علم و فناوری کشور انجام گرفت، اجری مضاعف و جایگاهی ویژه در پیشگاه حضرت حق دارند.

اسلامی افزود: باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشیم که هیچ سعادتی بالاتر از شهادت نیست؛ آن هم شهادتی که در راه توسعه علم و خودکفایی و به دست اشقیا و دشمنان خدا صورت گرفته باشد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران ادامه داد: دیروز و در دیدار کوتاهی که با خانواده معزز شهید قشقایی داشتم، با عزیزان حاضر در وصف سعادت شهداء و خانواده شهیدان به گفت‌ وگو پرداختیم، یقیناً داشتن چنین فرزندانی هم لطف الهی است و خانواده شهدا چنین ذخیره‌ای ارزشمند دارند. شهادت شهدای هسته‌ای ما الهی بوده است و هر انسانی در این مسیر الهی قرار نمی‌گیرد.

معاون رئیس جمهوری افزود: دشمنان ما افرادی را انتخاب کردند که گل سر سبد سازمان انرژی اتمی بودند و شهادتشان کمک کرد تا سازمان قوی تر شود و با انگیزه‌ای بیشتر راهشان ادامه یابد.

اسلامی در پایان نوشت: از خدای متعال می خواهم که بتوانیم رهروی راستینی برای شهدایی باشیم که مسیر عزت و سربلندی ملت ایران را بدون هیچگونه چشم داشتی طی کردند و در پایان ماموریت خود در دامان حضرت حق با خیالی آسوده سکنی گزیدند.

رئیس سازمان انرژی اتمی: هیچ سعادتی بالاتر از شهادت نیست