شهید سلیمانی شخصیت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیرسرتیپ صباحی فرد روز دوشنبه در مراسم دومین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در منطقه پدافند هوایی جنوب غرب برگزار شد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه ترور این شهید والامقام بطور ناجوانمردانه و توسط شقی‌ترین افراد جهان انجام گرفت، اظهار داشت: آزادی و امنیت امروز این مرز و بوم به خاطر رشادت های امثال این غیورمردان است و قطعا اگر شهدا نبودند آزادی و امنیت در کشور وجود نداشت.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: ازدحام جمعیّتی که در تشییع جنازه این شهید بزرگوار وجود داشت و حالت بغض آلودی که رهبر انقلاب در هنگام نماز بر پیکر او داشتند نمایانگر عزّت این شهید است.

امیر سرتیپ صباحی فرد با اشاره به پایداری و استقامت استان خوزستان در دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: پایداری و استقامت همه شهدا مانع این شد که دشمنان اسلام و کشور به نیّات پلید خود برسند.

وی با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی شخصیّت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است و سیره و اخلاق این شهید بزرگوار باید الگوی نسل جوان این مملکت باشد، تصریح کرد: ما توانستیم و به دنیا نشان دادیم که نگذاشتیم پرچم اسلام و انقلاب بر زمین بماند.

امیر سرتیپ صباحی فرد خطاب به حاضران گفت: تاریخ جنگ را بخوانید و مطالعه کنید، استان خوزستان شهدای زیادی تقدیم این انقلاب کرده است و این شهدا خیلی به گردن ما حق دارند.

صباحی فرد در حاشیه این مراسم از بخش های مختلف منطقه پدافند هوایی جنوب غرب نیز بازدید کرد.

شهید سلیمانی شخصیت عزتمند در پیشگاه خداوند و مردم است