نماینده مجلس:شهرداری‌ها و شوراها الگوهای موفق محلات را شناسایی کنند

خبرگزاری ایرنا :

احمد راستینه هفشجانی شامگاه چهارشنبه در شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری یکی از وظایف تمامی شهرداری‌ها و شوراها را در حوزه فرهنگ‌سازی اعلام و تاکید کرد: برای فرهنگ‌سازی موفق مبتنی بر محله‌های موفق برنامه‌ریزی شود.
وی افزود: شوراهای اسلامی با ترکیب شورایارها الگوهای موفق هر محله را پس از شناسایی و معرفی به جوانان مورد تقدیر و تکریم قرار دهند.
راستینه جوانان را نیازمند الگوهایی برای ارتباط اعلام و تصریح کرد:  شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید احمدی روشن الگوهای برتر برای جوانان به‌شمار می‌روند.
وی با اشاره به فعالیت‌های جوانان در شهرها و روستاهای چهارمحال و بختیاری یادآور شد: قهرمانان ورزشی، نخبگان دانشگاهی و صنعتی الگوهای موفقی برای باورپذیری نسل جوان هستند.
نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس یازدهم در حوزه فرهنگ‌سازی دو سه برنامه ویژه در دستور کار دارد که قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و همچنین تجلیل از قهرمانان ملی و مفاخر در حوزه‌های ورزشی، علمی و فرهنگی از این طرح‌ها است.
وی با اشاره به لزوم تبیین نظام‌نامه جامع از سبک زندگی ایرانی اسلامی افزود: حرکت در این مسیر باعث می‌شود دریچه‌ها و روزنه‌هایی برای نفوذ فرق و عرفان‌های نوظهور فراهم نشود.
چهارمحال و بختیاری ۱۰ شهرستان با نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد.

نماینده مجلس:شهرداری‌ها و شوراها الگوهای موفق محلات را شناسایی کنند