امام جمعه ایلام: روند انقلاب اسلامی امیدوار کننده و امید بخش است

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حجت الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار شامگاه یکشنبه در دیدار با بزرگان و معتمدان “ایل پنجستون” اظهار داشت:  روند انقلاب اسلامی امیدوار کننده و امید بخش است.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام گفت: امید‌واری به آینده انقلاب اسلامی و ایران سربلند و قوی موجب قوام، همستگی و وحدت و آینده‌ای پر از امید برای مردم ایران است.

وی به عزت امروز مردم ایران در سطح منطقه و جهان اشاره کرد و بیان داشت: امروز عزت مردم ایران در جهان زبانزده است در حالی که همین مردم در زمان شاه منزوی و قدرتی مثل آمریکا که امروز در مقابل اراده ملت ایران خوار و زبون است در آن زمان از مردم ایران حق توحش می‌گرفت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، عزت بدست آمده را از یُمن وجود پر برکت انقلاب اسلامی دانست و گفت: این عزت در سایه تدابیر مقام عضمای ولایت و حمایت مردم ایران از راه و نام و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی حاصل گردیده است.

وی به پشتیبانی و حضور در صحنه‌های مختلف در طول چهل و سه ساله انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تمام احاد مردم در این حضور و عزت آفرینی برای ایران اسلامی سهیم بوده و استان ایلام نیز در این حضور نام درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی برای خود به جا گذاشته است.

امام جمعه ایلام،ولایتمداری ایلات و عشایر استان ایلام را موجب درخشندگی نام ایلام در کشور عنوان کرد و گفت: در مسیر ولایت بودن ابلات و عشایر استان ایلام به درخشندگی نام ایلام افزوده است و این نام را محبوب کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، در بیان درخشنده بودن نام ایلام در تاریخ انقلاب اسلامی به فرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: ” مقام معظم رهبری در جمع دست اندرکاران ستاد کنگره سه هزار شهید استان فرمودند که استان ایلام دژ نفوذ ناپذیر است و این امر مرهون مجاهدت ها و از خود گذشتگی های مردم ایران اسلامی به ویژه مردم استان ایلام و ایلات است.”.

کریمی‌تبار، حضار را به پرهیز از غفلت در مسائل دینی توصیه و ره توشه دنیا و آخرت  را عمل به  فرائض دینی، امر به معروف و نهی از منکر دانست و خاطرنشان کرد: امروز لازم است بیش از گذشته به مساجد توجه شود، نماز در سه وعده در مساجد اقامه شود.

ترغیب نسل جوان به مفاهیم ارزشی و دینی و مانوس کردن آنان با سیره و زندگی ائمه   در شرایط فعلی به گفته نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام ضرورتی است که همگان باید به آن اهتمام ورزند.

وی افزود: رشد معنوی به سلامت جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهید انجامید و علاوه بر آن رشد علمی و دستیابی به فن آوری روز را در پی خواهد داشت که همانا بهره‌مندی جوانان از تعهد و تخصص خواهد شد.

امام جمعه ایلام: ولایتمداری رمز تداوم و موفقیت نظام اسلامی است
مرد میدان| امام جمعه ایلام در گفت‌وگو با تسنیم: “حاج قاسم” نماد بارز ولایتمداری و مالک اشتر زمان بود
امام جمعه ایلام: امنیت ایران اسلامی فرا تر از مرزهای جغرافیایی است

به گزارش تسنیم،  در این نشست صمیمی جمعی از بزرگان و معتمدان ایل پنجستون دیدگاه ها و نظرات خود را در خصوص مسائل و مشکلات روز استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در میان گذاشتند.

180/ ع

امام جمعه ایلام: روند انقلاب اسلامی امیدوار کننده و امید بخش است